Свої юні роки пам’ятаю епізодами. У ті далекі радянські 80-ті я мріяв стати водієм. Комп’ютер, доступ до мережі Інтернет, робота фрілансером, копірайтером та інші новомодні варіанти зайнятості здавались чимось фантастичним. У дитинстві писав захоплюючі історії та казки. Але це хобі проіснувало недовго. Почався шкільний етап мого життя, потім навчання у ВНЗ. У навчальному закладі опановував бухгалтерський облік, але працювати за фахом не довелося. Отримавши багаж знань, я вирушив у доросле життя. Почав працювати фрілансером. Ознайомитись з моїм резюме можна тут.

Досвід роботи:

Затребуваним напрямком інтернет-діяльності є надання послуг копірайтера. Займаюсь цим із 2009 року. Але бурхливу діяльність почав проявляти лише після 2010 року. За цей час гарною якістю текстів встиг ощасливити власників кількох майданчиків:

• http://dvlcom.com;

• http://text.ru;

• http://actualnews.org.

Маю зауважити, що вартість послуг копірайтингу скрізь різна. Дізнатися вартість моїх послуг можна тут.

Формула успіху копірайтера Максима Лапіна

Кожен замовник висуває свої вимоги до текстів. Наведу трохи статистики за реалізованими мною проектами:
Понад 40 проданих статей;
Понад 60 завершених проектів;
Понад 100 новин;
Десятки вдячних партнерів.
Набутий досвід говорить сам за себе. Ознайомитись з моїм портфоліо можна тут.

Запорука успіху цілеспрямованої людини – безперервна самоосвіта, практика та досвід. Під час надання послуг з копірайтингу використовую сучасні підходи. Беру участь у різноманітних тематичних тренінгах, переймаю досвід у фахівців жанру, освоюю супутні напрямки діяльності. Я готовий стати співавтором великих, цікавих проектів та поділитися власним досвідом. Надіслати власну ділову пропозицію та замовити статтю ви можете за допомогою форми.